Kerkmeesters van Nuth: verschil tussen versies
k |
|||
Regel 74: | Regel 74: | ||
1732 Goris [[Gorissen|Gorissen]] in Nuth | 1732 Goris [[Gorissen|Gorissen]] in Nuth | ||
− | 1733 Derick [[ | + | 1733 Derick [[Bemelmans_Nuth|Bemelmans]] ex Voorst |
1734 Mevis [[Crans|Craens]] ex Nirven | 1734 Mevis [[Crans|Craens]] ex Nirven | ||
Regel 108: | Regel 108: | ||
1749 Leonardus [[Slangen|Slangen]] | 1749 Leonardus [[Slangen|Slangen]] | ||
− | 1750 Jacobus [[ | + | 1750 Jacobus [[Bemelmans_Nuth|Bemelmans]] |
1751 Joannes [[Hermans|Hermens]] ex Hell | 1751 Joannes [[Hermans|Hermens]] ex Hell | ||
Regel 138: | Regel 138: | ||
1764 Joannes [[Limpens, stam B|Limpens]] op den Brandt | 1764 Joannes [[Limpens, stam B|Limpens]] op den Brandt | ||
− | 1765 Thewis [[ | + | 1765 Thewis [[Bemelmans_Nuth|Bemelmans]] van Hunnecom |
1766 Jacobus [[Wolters|Wolters]] meus villicus | 1766 Jacobus [[Wolters|Wolters]] meus villicus |
Versie van 26 mrt 2024 07:59
KERKMEESTERS VAN NUTH 1698-1782
Rijckheyt-Kerkbestuur van de RK-Parochie St.-Bavo Nuth, inv. 278, nr. 53
1698 Ercken Meijs tot Grijsengrubben
1699 Lintgen Peters int Hullenbroeck
1700 Johan Leunis tot Grijsengrubben
1701 Vaes Spijckers tot Voorst
1702 Nelis Ortmans int Hullenbroeck
1703 Paulus Gossens tot Grijsengrubben
1704 Jan Frissen en voor dezen bij accoordt Jan Cortten met last van reeckeninge
1705 Goert Schnackers van Terstraetten
1706 Vaes Cortten int Hullenbroeck
1707 idem
1708 idem
1709 Matthis Brants
1710 Lenaert Limpens scheepen van Terstraet
1711 Jacob Roebroeck uyt gen Hell
1712 Peter Vonck in gen Hell
1713 Herman Zelissen molitor in Nuth
1714 Jan Heuts ........
1715 Matthis Roox opt Meulenveld
1716 Reiner Crijns inden Pommer
1717 Claes Lijno Vranck ...
1718 Vaes Vroemen en Wilhelm Stijpers
1719 Jan Cremers ... en Jacob Roebroeck
1720 niet ingevuld
1721 Thijs Eggen
1722 Jacob Rameckers
1723 Peter Meijs ex Grijsengrubben
1724 Hermen Mannens ex Vaesraedt
1725 Lemmen Raeven uyt de hel
1726 Jan Drimmen ex Grijsengrubben
1727 Claes Frins ex Nirven
1728 Hendrick Drimmen ex Grijsengrubben
1729 Lins Cobben ex Hunnecom
1730 Willem Hautvast op den Brandt
1731 Hermen Daemen ex Vorst
1732 Goris Gorissen in Nuth
1733 Derick Bemelmans ex Voorst
1734 Mevis Craens ex Nirven
1735 Hermen Meijs ex Ter Straeten
1736 Matthijs Eggen uyt den grachtwegh in de Heel
1737 Arnold Ortmans ex Hullenbroeck
1738 Coen Hautvast ex Grijsengrubben
1739 Willem Schuttiens ex Hullenbroeck
1740 Reiner Crijns .......
1741 Joannes Houben uyt gen Hooren
1742 Peter Houben in Nuth
1743 Paulus Lonis ex Grijsengrubben
1744 Reiner Meulenbergh ex Vorst
1745 Lenardt Ceulen ex Hunnecom
1746 Christiaen Nuchelmans ex Hullenbroeck
1747 Wilhelmus Ackermans ex Camp
1748 Joannes Nuchelmans ex Hullenbroeck
1749 Leonardus Slangen
1750 Jacobus Bemelmans
1751 Joannes Hermens ex Hell
1752 Wilhelmus Cobben ex Hunnecom
1753 Frans Frijns villicus in Neunhof
1754 Wijnandus Habets ex Grijsengrubben
1755 Nicolaus Rousop
1756 niet ingevuld
1757 niet ingevuld
1758 niet ingevuld
1759 niet ingevuld
1760 niet ingevuld
1761 niet ingevuld
1762 Nicolaus Coenen int Hullebroeck
1763 Joseph Meijs van Ter Straeten
1764 Joannes Limpens op den Brandt
1765 Thewis Bemelmans van Hunnecom
1766 Jacobus Wolters meus villicus
1767 Paulus Hautvast tot Grijsegrubben
1768 Laurentius Meijs tot Grijsegrubben
1769 Petrus Cremers van den Brandt
1770 Wilhelmus Biesjans tot Nuth
1771 Joannes Gorissen tot Nuth
1772 Petrus Houben
1773 Matthias Dormans ex Vaesraedt
1774 Michael Diederen ex Vaesraedt
1775 Michael Papers ex Vaesraedt
1776 Matthias Bemelmans ex Hullenbroeck
1777 Goedefridus Reijnders ex Nuth
1778 Petrus Spijckers ex Ter Straeten
1779 Petrus Frissen ex de Helle
1780 idem
1781 Leonardus Smeets ex Grijsegrubben
1782 Nicolaus a Campo ex Nieuwhuijs